Aktualności
Fotoreportaż "Mieszkanie treningowe" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 lipca 2014 00:00
Już od 7 lat w mieszkaniu treningowym w Muratynie realizowane są zajęcia dla osób niepełnosprawnych. To tutaj uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej uczą sie samodzielności, doświadczają niezależności.

Więcej…
 
Festiwal Umiejętności PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 czerwca 2014 09:09

      25 maja na boisku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Muratynie spotkali się uczestnicy z Warsztatów z Józefowa, Oszczowa, Dominikanówki, Wolicy Brzozowej, Krasnegostawu i Muratyna. Współzawodniczyli oni w 8 konkurencjach konkursowych: ceramika, florystyka, malarstwo, rysunek, toczenie na kole garncarskim, rzeźba w glinie oraz gastronomia.

Więcej…
 
Mieszkanie treningowe PDF Drukuj Email
środa, 07 maja 2014 18:23


5 maja 2014 rozpoczęły się zajęcia w ramach projektu "Mieszkanie Treningowe". Celem zadania jest reintegracja społeczna osób z niepełnosprawnością intelektualną, poprzez przygotowanie ich do maksymalnie samodzielnego życia, zwiekszanie ich samodzielności i niezależności życiowej, aktywizowanie do kierowania własnymi sprawami.
Więcej…
 
Fotorelacja z Wernisażu prac PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 kwietnia 2014 11:30
11 kwietnia odbył się Wernisaż prac Pani Moniki Piliszczuk - uczestniczki Warsztatu Terapii Zajęciowej w Muratynie. Na wystawę przybyli mieszkańcy Łaszczowa, przedstawiciele miejscowych szkół i instytucji oraz osoby niepełnosprawne.
Wernisaż zorganizowany został we współpracy ze Stowarzyszeniem "G 6 Grzedy Sokalskiej".

Więcej…
 
Wernisaż prac PDF Drukuj Email
środa, 02 kwietnia 2014 11:06