Aktualności
Mieszkanie Treningowe - krok ku samodzielności PDF Drukuj Email
czwartek, 11 lipca 2013 19:12

„Wieczne dzieci” tak często mówi się o osobach niepełnosprawnych intelektualnie i niezależnie od wieku tak właśnie traktuje. A te dorosłe dzieci mają całkiem dorosłe marzenia, chcą pracować, zakładać rodziny, mieszkać samodzielnie. Chcą mieć prawo do decydowania o sobie w tak podstawowych sprawach, jak podejmowanie decyzji w co się ubrać, co robić, na co wydawać własne pieniądze, z kim się przyjaźnić, spotykać, co zjeść. Niestety z prawa tego bardzo często korzystać nie mogą.

Dzięki realizowanemu przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarta Dłoń” projektowi „Mieszkanie treningowe – krok ku samodzielności” osoby niepełnosprawne intelektualnie – uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Muratynie uczą się jak samodzielnie sprostać codziennym obowiązkom, które stawia przed nimi życie.  Możliwość doświadczenia samodzielności buduje poczucie wartości, wiarę w siebie i sprawia ogromną radość – pozwala chociaż przez chwilę poczuć się osobami dorosłymi, zdolnymi do samo decydowania.

Więcej…
 
Ruszył projekt "Mieszkanie treningowe - krok ku samodzielności PDF Drukuj Email
piątek, 07 czerwca 2013 17:28
Pierwszego czerwca Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarta Dłoń” rozpoczęło realizację projektu „Mieszkanie treningowe – krok ku samodzielności”. Zadanie realizowane jest w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i współfinansowane ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.
Więcej…
 
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym PDF Drukuj Email
środa, 15 maja 2013 12:19

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarta Dłoń” ogłasza przetarg ustny nieograniczony (licytacja) na sprzedaż samochodu osobowego 9-cio miejscowego marki WOLKSVAGEN TRANSPORTER 7HC 1,9 TDI

Więcej…
 
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 11:43

SRON/XI/A/2-4-13                                                               Muratyn 22.04.2013r.

  

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY  

W oparciu o art. 92 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2010 r., Nr 113. poz. 759 z późn. zm.) Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarta Dłoń” zawiadamia o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu nieograniczonym na: „Dostawa samochodu osobowego 9-cio miejscowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich”

Więcej…
 
Przetarg na dostawę samochodu - odpowiedzi na zapytania z dnia 10.04.2013 PDF Drukuj Email
środa, 10 kwietnia 2013 14:26
Dotyczy Przetargu nieograniczonego na dostawę samochodu osobowego 9-cio miejscowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich dla Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarta Dłoń"
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 11