Aktualności
Przetarg na dostawę samochodu - odpowiedzi na zapytania z dnia 10.04.2013 PDF Drukuj Email
środa, 10 kwietnia 2013 14:26
Dotyczy Przetargu nieograniczonego na dostawę samochodu osobowego 9-cio miejscowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich dla Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarta Dłoń"
Więcej…
 
Przetarg na dostawę samochodu - odpowiedź na zapytanie z dnia 10.04.2013 PDF Drukuj Email
środa, 10 kwietnia 2013 12:03

Dotyczy Przetargu nieograniczonego na dostawę samochodu osobowego 9-cio miejscowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich dla Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarta Dłoń”

Więcej…
 
Ogłoszenie o zamówieniu PDF Drukuj Email
wtorek, 09 kwietnia 2013 10:15

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarta Dłoń", Muratyn 49, 22-650 Łaszczów ogłasza przetarg nieograniczony na:

„Dostawę samochodu osobowego 9-cio miejscowego, dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich dla Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarta Dłoń”.

Wszelkie informacje na temat przetargu znajdują się w zamieszczonym poniżej ogłoszeniu oraz SIWZ.


Pliki do pobrania:
Ogłoszenie (PDF)
SIWZ (PDF)
-Załącznik 1 - Oferta przetargowa (DOC)
-Załącznik 2 - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (DOC)
-Załącznik 3 - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania (DOC)
-Załącznik 4 - Wzór umowy (DOC)

 
"Nigdy nie jest za późno..." PDF Drukuj Email
piątek, 21 grudnia 2012 09:33

              

              Nigdy nie jest za późno na aktywność, twórcze i kreatywne spędzanie czasu wolnego, pełne uczestnictwo w życiu społecznym i kulturalnym oraz pomoc innym. Udowodnili to seniorzy z Muratyna, którzy wspólnie z osobami niepełnosprawnymi wzięli udział w projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarta Dłoń” w Muratynie. Dla obu grup był to ciekawie i intensywnie spędzony czas, okazja do lepszego wzajemnego poznania, zdobycia nowych umiejętności a także rozrywki. 

Więcej…
 
Mieszkanie treningowe PDF Drukuj Email
czwartek, 20 grudnia 2012 13:25
                                       Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarta Dłoń" już po raz piąty prowadziło zajęcia dla osób niepełnosprawnych w Mieszkaniu Treningowym. Dzięki dofinansowaniu ze środków Województwa Lubelskiego osoby niepełnosprawne miały okazję doświadczyć tak bardzo dla nich ważnej samodzielności i niezależności, zdobyć umiejętności z zakresu wykonywania codziennych czynności życiowych. Zadanie realizowane było od października i wzięło w nim udział 20 uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Muratynie. 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 11