Aktualności
Przegląd Twórczości Scenicznej PDF Drukuj Email
poniedziałek, 13 czerwca 2011 13:36Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarta Dłoń" oraz Warsztat Terapii Zajęciowej dziękują wszystkim darczyńcom, którzy wsparli nasze działania pomagając w organizacji "Przeglądu Twórczości Scenicznej". To dzięki Państwa możemy realizować nasze cele.
 
Przegląd Twórczości Scenicznej Osób Niepełnosprawnych PDF Drukuj Email
czwartek, 02 czerwca 2011 13:32

W dniu 9 czerwca 2011 roku w Muratynie odbędzie się VIII Przegląd Twórczości Scenicznej Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarta Dłoń" oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Muratynie.
Głównym celem Przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego osób niepełnosprawnych, integracja ze środowiskiem lokalnym oraz promocja działań stowarzyszenia.
Przeglad odbędzie się na boisku Warsztatu Terapii Zajęciowej, weźmie w nim udział 10 zespołów wokalnych i tanecznych. Gościnnie wystąpią także dzieci z Gminnego Przedszkola w Łaszczowie.
Wszyscy artyści nagrodzeni zostaną dyplomami i drobnymi upominkami.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
 
Fotoreportaż multimedialny z realizacji projektu Integracja poprzez wspólne działanie Pomóżmy sobie nawzajem PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 lutego 2011 15:02
 Fotoreportaż multimedialny z realizacji projektu: "Integracja poprzez wspólne działanie. Pomóżmy sobie nawzajem" jest dostępny po kliknięciu na link.

 
Integracja poprzez wspólne działanie "Pomóżmy sobie nawzajem" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 września 2010 07:38

 
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarta Dłoń" rozpoczyna we wrześniu realizację zadania Integracja poprzez wspólne działanie "Pomóżmy sobie nawzajem". 
W ramach projektu prowadzone będą działania zmierzające do zwiększenia aktywności kobiet - mieszkanek Muratyna oraz ich integracji z osobami niepełnosprawnymi - uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej. W ramach zadania odbywać się będą spotkania z psychologiem, zajęcia z rękodzieła użytkowego, pokazy kulinarne. Zwieńczeniem projektu będzie wspólnie przygotowane Integracyjne Spotkanie Wigilijne, na które zaproszeni zostaną honorowi goście - przedstawiciele władz samorządowych, organizacji pozarządowych, sponsorzy.
                             Zapraszamy wszystkie Panie, które pragną pożytecznie spędzić wolny czas i zdobyć nowe umiejętności na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 15 września o godzinie 16.00 w siedzibie stowarzyszenia. Zapewniamy, że nikt nie będzie się nudził, a to co wspólnie możemy zrobić dla siebie nawzajem może nas zadziwić.
                      
Projekt realizowany jest w ramach Programu "Działaj Lokalnie VII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce.
 

 


 


 
Warsztaty Artystyczne PDF Drukuj Email
czwartek, 24 czerwca 2010 13:50

Warsztaty Artystyczne - Susiec

    

                     W dniach 9 - 11 czerwca osoby niepełnosprawne  - uczestnicy WTZ z Muratyna, Tomaszowa Lub., Wolicy Brzozowej, Zamościa i Włodawy wzięli udział w Warsztatach Artystycznych w Suścu. Celem spotkania było rozwijanie spontaniczności i kreatywności, wymiana pomysłów i doświadczeń w amatorskim ruchu scenicznym.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 11