Aktualności
Praktyki zawodowe PDF Drukuj Email
środa, 17 kwietnia 2019 12:26

     W ramach realizacji rehabilitacji zawodowej uczestnicy WTZ Muratyn mogą brać udział w praktykach zawodowych, których celem jest przygotowanie do podjęcia pracy, sprawdzenie posiadanych możliwości, poznanie praw i obowiązków pracowniczych.
      W kwietniu praktyki rozpoczął pierwszy uczestnik, który niezbędne do podjęcia pracy umiejętności zdobywa w supermarkecie „Stokrotka” w Ulhówku.


 
Informacja o wyniku naboru na stanowisko instruktor terapii zajęciowej PDF Drukuj Email
czwartek, 27 grudnia 2018 10:04
Infrormujemy, że w wyniku przeprowadzenia procedury naboru na stanowisko instruktor terapii zajeciowej w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Muratynie została wybrana Pani Marta Mazurek, zamieszkała Małoniż.
Więcej…
 
Ogłoszenie o naborze na stanowisko instruktora terapii PDF Drukuj Email
środa, 12 grudnia 2018 09:24
 Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Muratynie 

ogłasza nabór na wolne stanowisko
INSTRUKTORA TERAPII ZAJĘCIOWEJ

 


Miejsce pracy: Warsztat Terapii Zajęciowej w Muratynie

                         Muratyn 49,

                         22-650 Łaszczów


Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu.

Więcej…
 
Strefa relaksu PDF Drukuj Email
środa, 28 listopada 2018 11:25

      Program Aktywne Pogranicze 

„Strefa relaksu” to inicjatywa podjęta przez grupę wolontariuszy współpracujących ze Stowarzyszeniem na  Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarta Dłoń” w Muratynie. Dzięki ich staraniom został zagospodarowany teren przylegający do Ogrodu Sensorycznego i powstało miejsce  relaksu i odpoczynku.  Pod rozłożystymi wierzbami, na utwardzonym kostką gruncie stanęły cztery piękne betonowe ławki i donice. Co prawda jesienna pogoda nie sprzyja odpoczynkowi na łonie przyrody, ale już wiosną będzie można usiąść w cieniu drzew i podziwiać uroki rosnących w ogrodzie kwiatów, drzew i krzewów. „Strefa relaksu” znacznie uatrakcyjniła istniejący ogród a wiosną zostanie ona wzbogacona, dzięki drugiej części projektu.

Środki na realizację zadania pozyskano z Programu Aktywne Pogranicze, realizowanego przez Stowarzyszenie Czajnia i finansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 
Festiwal Umiejętności "Obrazy naturą malowane" PDF Drukuj Email
piątek, 14 września 2018 13:14
 „Obrazy naturą malowane” pod takim hasłem 13 września na boisku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Muratynie odbył się Festiwal Umiejętności, w którym wzięło udział 100 osób niepełnosprawnych z Warsztatów Terapii Zajęciowej, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz Domu Pomocy Społecznej.

Artyści udowodnili, że żeby tworzyć, wyrażać siebie i swoje emocje, nie potrzeba drogich materiałów, farb, płócien, pędzli, wystarczy to, czego dostarcza nam natura. Z ziół, zbóż, kwiatów, szyszek, kamyczków, owoców i warzyw powstały piękne i oryginalne obrazy. Poziom konkursu był bardzo wyrównany i Jury miało problem z wyłonieniem zwycięzców,

Festiwal zorganizowało Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarta Dłoń” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Muratynie.


   


 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 11